Phoca Gallery Menu Module

Phoca Gallery Image Module

102_6760.JPG102_6762.JPG102_6764.JPG102_6765.JPG102_6766.JPG102_6767.JPG102_6770.JPG102_6771.JPG102_6775.JPG

25.05.2017 r. w Baruchowie zostały rozegrane zawody w Trójboju Lekkoatletycznym dla uczniów klas V-VI.

Drużyny dziewcząt i chłopców z naszej szkoły zajęły szóste miejsca.

Skład drużyn naszej szkoły:

Dziewczęta Chłopcy

A. Kmieć
M. Jagodzińska
P.Mularska
M. Śmigielska
W. Gawrysiak
A. Zielińska
W. Michel

M. Kujawski
P. Skibiński
E.Gołębiowski
M. Chachulski
K. Szczesiak
D. Markowski
J. Simiński

Osiem szkół wystawiło reprezentacje dziewcząt i dziewięć szkół reprezentacje chłopców.

Opiekunowie: K. Sosin, R. Osiński


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Mistrzostwa powiatu włocławskiego w trójboju LA odbyły się 23.05.2017 r. w Baruchowie. W rywalizacji drużynowej dziewczęta z naszej szkoły zajęły 2 miejsce, a chłopcy 3.

 

 

 


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

W zawodach na boisku "Orlik" w Izbicy Kujawskiej wzięły udział trzy drużyny. Rozgrywki odbyły się w niesprzyjającej aurze. Najpierw padał deszcz, później grad. Reprezentacja Brześcia Kujawskiego odniosła dwa zwycięstwa i awansowała do finału powiatu.

Wyniki rozgrywek:
SP Fabianki - SP1 Brześć Kuj.
                     1:5
SP1 Brześć Kuj. - SP1 Izbica Kuj.
                      3:0
                                                    SP Fabianki -  SP1 Izbica Kuj.
                                                                          1:4

Klasyfikacja:

I - SP1 Brześć Kuj.
II - SP1 Izbica Kuj.
III - SP Fabianki


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zapisz

Zapisz

 

 

 

 

 


  I miejsce

  Drużyna chłopców

  II miejsce

  Drużyna dziewcząt

  Mateusz Kujawski

  Michał Strzelecki

  Marta Jagodzińska

  Aleksandra Wojdak

Opiekunowie: R. Osiński, K. Sosin


Drużyna dziewcząt Drużyna chłopców

1. Marta Jagodzińska

2. Paulina Piasecka

3. Wiktoria Wdowiak

4. Aleksandra Wojdak

5. Wiktoria Majchrzak

6. Wiktoria Majchrzak

7. Klaudia Zdzienicka

8. Dorota Murawska

9. Wiktoria Morawska

1. Jakub Simiński

2. Enriko Gołębiowski

3. Damian Czarnecki

4. Mateusz Chachulski

5. Michał Strzelecki

6. Filip Ciesielski

7. Mikołaj Kozowicz

8. Kacper Mielczarek

9. Szymon Sikorski

                                                         Opiekunowie: K. Sosin, R. Osiński


Klasyfikacja

Dziewczęta:

I SP Kłobia

II SP1 Brześć Kuj.

III SP1 Izbica Kuj.

IV SP Lubraniec

Chłopcy:

I SP1 Brześć Kuj.

II SP1 Izbica Kuj.

III SP Szpetal Górny


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


II miejsce w Półfinałach Mistrzostw Powiatu Włocławskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców - 4.11.2016 r.

Skład drużyny dziewcząt Skład drużyny chłopców
 1. Mendyk Patrycja - bramkarz  1. Ciesielski Filip - bramkarz
 2. Mularska Paulina  2. Mielczarek Kacper - bramkarz
 3. Piasecka Paulina  3. Skibiński Patryk
 4. Jagodzińska Marta  4. Kujawski Mateusz
 5. Szczerbiak Zuzanna  5. Strzelecki Michał
 6. Kmieć Amelia  6. Czarnecki Damian
 7. Wdowiak Wiktoria  7. Orzechowski Kacper
 8. Wojdak Aleksandra  8. Markowski Damian
   9. Sikorski Szymon

 

 

 

 

 

 

 

 

Opiekunowie: K. Sosin, R. Osiński


 

I miejsce w Półfinałach Mistrzostw Powiatu Włocławskiego w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców - 28.10.2016 r.

 Skład drużyny dziewcząt  Skład drużyny chłopców
 1. Mularska Paulina - bramkarz  1. Ciesielski Filip - bramkarz
 2. Piasecka Paulina  2. Skibiński Patryk
 3. Jagodzińska Marta  3. Kujawski Mateusz
 4. Wojdak Aleksandra  4. Gołębiowski Enriko
 5. Szczerbiak Zuzanna  5. Strzelecki Michał
 6. Nowak Justyna  6. Czarnecki Damian
 7. Kmieć Amelia  7. Sikorski Szymon
 8. Mendyk Patrycja  

 

 

 

 

 

 

 

 

Opiekunowie: K. Sosin, R. Osiński

 

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Włocławskiego w Unihokeju Dziewcząt - 6.11.2016 r.

Skład drużyny:

1. Mularska Paulina
2. Piasecka Paulina
3. Jagodzińska Marta
4. Szczerbiak Zuzanna
5. Nowak Justyna
6. Kmieć Amelia
7. Wojdak Aleksandra
8. Wdowiak Wiktoria
9. Mendyk Patrycja

Opiekun: K. Sosin

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Włocławskiego w Unihokeju Chłopców - 6.11.2016 r.

Skład drużyny:

1. Ciesielski Filip
2. Skibiński Patryk
3. Kujawski Mateusz
4. Chachulski Mateusz
5. Kępa Mateusz
6. Czarnecki Damian
7. Mielczarek Kacper
8. Czupryński Bartłomiej

Opiekun: R. Osiński


 

 

 

 

 

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Włocławskiego

w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Włocławskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

Skład drużyny: Skład drużyny:
Jakub Kwaśniewski Julia Stasiak
Rafał Michalak Daria Chłystek
Miłosz Kołodziejski Julia Tylczyńska
Aleksander Ciesielski Alicia Biernacka
Dawid Miłowski Gabriela Rumińska
Patryk Zdzienicki Oliwia Kurlapska
  Wiktoria Drubkowska

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Włocławskiego w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt.

Skład drużyny:

Patrycja Gałązka

Marta Śmigielska

Jessika Golasińska

Wiktoria Majchrzak

  Kornelia Winiecka

  Patrycja Wieczorek

V miejsce w Mistrostwach Powiatu Włocławskiego w Trójboju Lekkoatletycznym Chłopców

Skład drużyny:

Szymon Sikorski

Kacper Lewandowski

Jakub Orzechowski

Filip Ciesielski

Damian Czarnecki

Bartłomiej Baszewski


Joomla templates by a4joomla