Phoca Gallery Menu Module

102_6760.JPG102_6762.JPG102_6764.JPG102_6765.JPG102_6766.JPG102_6767.JPG102_6770.JPG102_6771.JPG

Organizacja pracy szkoły

02.11.2018; 15-17.04.2019; 02.05.2019.


 

01.11.2018; 11.11.2018; 01.05.2019; 03.05.2019; 20.06.2019. 


 

Lp. 

Nazwisko i imię pracownika

Zajmowane stanowisko

1.

Milewska Anna

– sekretarz szkoły;

2.

Arciszewska Helena

– intendent;

3.

Krempczyński Tadeusz

– palacz;

4.

Barański Andrzej

– woźny;

5.

Andrzejewska Barbara

– sprzątaczka;

6.

Lubińska Helena

– sprzątaczka;

7.

Głuszkowska Elżbieta

– sprzątaczka;

8.

Krupińska Ewa

– sprzątaczka;

9.

Wieszczyczyk Renata

– sprzątaczka;

10.

Dolatowska Janina

– pomoc kuchenna;

11.

Krzyżanowicz Irena

– pomoc kuchenna;

12.

Woźniak Agnieszka

– pomoc kuchenna;

 

 Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczane przedmioty,

funkcja

1.

Bąk Elżbieta

– dyrektor szkoły,

– rewalidacja indywidualna;

2. Koralewska Elżbieta

- wicedyrektor

– edukacja wczesnoszkolna;

3.

Maciejewska Aneta

– wychowanie przedszkolne;

4.

Bet Anna

– język polski;

– rewalidacja indywidualna;
– nauczanie indywidualne;

5.

Chrut Sławomir

– informatyka/zajęcia komputerowe;
– nauczanie indywidualne;

6.

Dąbrowska Małgorzata

– wychowanie przedszkolne;

– rewalidacja indywidualna;

– wczesne wspomaganie rozwoju;

7.

Duszyńska Katarzyna

– matematyka;

– fizyka;

– nauczanie indywidualne;

8.

Grabowska Marzena

– edukacja wczesnoszkolna;

– rewalidacja indywidualna;

– zajęcia korekcyjno-kompensacyjne;

9.

Graczyk Izabela

– przyroda;

– biologia;

– nauczanie indywidualne;

10.

Kawczyński Kamil

– terapia logopedyczna;

– rewalidacja indywidualna;

– wczesne wspomaganie rozwoju;

11.

Kawka Robert

– plastyka;

– muzyka;

12.

Kostecka Małgorzata

– edukacja wczesnoszkolna;

13.

Królewicz Magdalena

– edukacja wczesnoszkolna;

– nauczanie indywidualne;

14.

Kubiak Barbara

– pedagog szkolny;

– rewalidacja indywidualna;

15.

Kucharska Dorota

– matematyka;

– chemia;

16.

Leśniewska Magdalena

– język angielski;

– j. angielski oddziały  przedszkolne;

– nauczanie indywidualne;

17.

Lewandowska Zofia

– religia;

– rewalidacja indywidualna;

18.

Łojewska Beata

– biblioteka;

19.

Mańkowska Iwona

– edukacja wczesnoszkolna;

– rewalidacja indywidualna;

20.

Mielczarek Magdalena

– wychowawca świetlicy;

21.

Nowakowska Barbara

– wychowanie przedszkolne;

– rewalidacja indywidualna;

22.

Nowakowska Małgorzata

– historia;

– rewalidacja indywidualna;
– nauczanie indywidualne;

23.

Osiński Roman

– wychowanie fizyczne;

– zajęcia fakultatywne  - chłopcy;

24.

Pałczyńska Barbara

– język polski,

– rewalidacja indywidualna;

– zajęcia korekcyjno-kompensacyjne;

25.

ks. Piotr Piasecki

– religia;

26.

Parada Małgorzata

– język polski;

– rewalidacja indywidualna;

27.

Parecka Maria

– wychowanie przedszkolne;

– rewalidacja indywidualna;

28.

Pakulska Elżbieta

– język niemiecki;

– nauczanie indywidualne;

29.

Płachecki Bartłomiej

– wychowawca świetlicy;

30.

Pogorzelska Ewa

– edukacja wczesnoszkolna;

– nauczanie indywidualne;

31.

Radzińska Halina

– wychowawca świetlicy;

32.

Rochnowska Grażyna

– przyroda;

– geografia;

– technika;

33.

Skoczylas Alina

– wychowawca świetlicy;

– nauczanie indywidualne;

34.

Sosin Katarzyna

– wychowanie fizyczne;

– zajęcia fakultatywne - dziewczynki;

35.

Rewers Donata

– język angielski;

– nauczanie indywidualne;

36.

Wiśniewska Elżbieta

– kierownik świetlicy;

– wychowawca świetlicy;

37.

Wojciechowska Dorota

– biblioteka;

– chemia;

– nauczanie indywidualne;

38.

Wojciechowska Jadwiga

– edukacja wczesnoszkolna,

– rewalidacja indywidualna;

39.

Ziółkowska Agnieszka

– edukacja wczesnoszkolna;

– rewalidacja indywidualna;

43.

Bąk Rafał

– wiedza o społeczeństwie;

– edukacja dla bezpieczeństwa;

– wychowanie do życia w rodzinie;

– doradztwo zawodowe;

40.

Dylewska Barbara

– nauczanie indywidualne;

– wczesne wspomaganie rozwoju;

41.

Marciniak Karolina

– wychowawca świetlicy;

42.

Pawłowska Karolina

– psycholog;

 Lp.

Klasa

Wychowawca

Sala

1.

0a

p. Parecka Maria

1

2.

0b

p. Nowakowska Barbara

1

3.

0c

p. Adamczewska Aneta

3

p. Dąbrowska Małgorzata

4.

Ia

p. Wojciechowska Jadwiga

18

5.

Ib

p. Kostecka Małgorzata

18

6.

Ic

p. Pogorzelska Ewa

19

7.

IIa

p. Grabowska Marzena

4

8.

IIb

p. Mańkowska Iwona

2

9.

IIc

p. Królewicz Magdalena

20

10.

IIIa

p. Koralewska Elżbieta

21

11.

IIIb

p. Ziółkowska Agnieszka

2

12.

IVa

p. Bet Anna

23

13.

IVb

p. Pakulska Elżbieta

32

14.

IVc

p. Nowakowska Małgorzata

27

15.

Va

p. Rochnowska Grażyna

29

16.

Vb

p. Kucharska Dorota

35

17.

VIa

p. Sosin Katarzyna

34

18.

VIb

p. Osiński Roman

33

19.

VIc

p. Parada Małgorzata

26

20.

VII

p. Pałczyńska Barbara

28

21.

VIII

p. Graczyk Izabela

29

22.

--

p. Leśniewska Magdalena

32

23.

--

p. Duszyńska Katarzyna

33

Miesiąc

Uroczystości szkolne

IX 1.Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

X

1.Dzień  Edukacji Narodowej

2.Ślubowanie klas I

XI

1. Święto Niepodległości – Dzień Patrona Szkoły

XII 

1.Święta Bożego Narodzenia

I

1.Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 

III

1.Dzień Kobiet/Dzień Mężczyzny

2.Powitanie Wiosny

IV

1.Wielkanoc

2.Tydzień Kultury Zdrowotnej

3.Rekolekcje

V

1.Rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

VI

1. Apel „O nich- dla nich”

2.Uroczyste zakończenie roku szkolnego

IX

1.Dekoracje i śpiew na rozpoczęcie nowego roku 2019/2020


 

Joomla templates by a4joomla