Phoca Gallery Menu Module

102_6760.JPG102_6762.JPG102_6764.JPG102_6765.JPG102_6766.JPG102_6767.JPG102_6770.JPG102_6771.JPG

Główna

Przedstawienie przygotowane zostało przez uczniów z kółka teatralnego z klasy Va pod opieką pani Beaty Łojewskiej z myślą o uczniach klas 0 ? III. Sztukę teatralną miały okazję obejrzeć dzieci z Przedszkola Samorządowego w Izbicy Kujawskiej.

 

 

 

galeria


 

Dnia 29 października z inicjatywy pań z biblioteki szkolnej odbyła się dyskoteka z duchami. Uczestnikami dyskoteki byli uczniowie klas 0 ? VI. Uczniowie bawili się przy dźwiękach muzyki ? Czerwonych Gitar? oraz wykonawców zagranicznych. Niespodzianką dla uczniów były liczne konkursy taneczne i zabawy muzyczne.

 Opiekę nad uczniami pełniły panie:  Beata Łojewska, Dorota Wojciechowska, Elżbieta Pakulska, Małgorzata Dąbrowska.

 

 

 galeria


jesieńTemat: Złota Polska Jesień.

Regulamin konkursu:

1.  Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I ? VI.
2.  Należy wykonać samodzielnie pracę plastyczną na podany temat na kartce o formacie A3.
3.  Praca plastyczna powinna być wykonana dowolną ale różnorodną techniką plastyczną.
4.  Pracę plastyczną należy podpisać  na odwrocie kartki imieniem, nazwiskiem i klasą.
5.  Konkurs trawa do 22 listopada.
6.  Pracę konkursową przynosimy do biblioteki szkolnej.
7.    Prace plastyczne będą rozpatrywane według kategorii wiekowych.
8.    Na uczniów czekają wspaniałe nagrody.
9.    Każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom pamiątkowy.

Szczegółowych informacji udziela p. Dorota Wojciechowska w bibliotece szkolnej.


Dyplom dla Huberta Szudzik


 

WYNIKI   KONKURSU  PRZEDMIOTOWEGO  Z  MATEMATYKI

dla  uczniów  szkół podstawowych 

organizowanego  przez  Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty

w województwie kujawsko ? pomorskim w roku szkolnym 2014/2015,  z dnia  21.10.2014 r.

 W etapie szkolnym uczestniczyło 26 uczniów (17 uczniów z klas VI i 9 uczniów z klas V).

 

l.p.

Imię i nazwisko

Klasa

Liczba uzyskanych

punktów

Miejsce

Uwagi

Opiekun

klasy szóste

 

1

Zofia Sieradzka

VI a

24

I

ucz. zakwalifikowała się do etapu rejonowego

p. Elżbieta Kałamajka

2

Justyna Polaszewska

VI a

23

II

ucz. zakwalifikowała się do etapu rejonowego

p. Elżbieta Kałamajka

3

 4

Małgorzata Dolatowska

Sebastian Nowak

 VI a

 VI a

22

22

III

 

 p. Elżbieta Kałamajka

klasy piąte

 

1

Damian Szmygiel

V c

23

I

ucz. zakwalifikował  się do etapu rejonowego

p. Anna Lubińska

2

Kacper Kurlapski

V a

19

II

 

p. Anna Lubińska

3

Adrian Węgielewski

V b

17

III

 

p. Elżbieta Kałamajka

 

                                                                                                  Organizator szkolnego etapu konkursu ? E. Kałamajka


 

15 października br. W WORD we Włocławku odbyła się uroczystość podsumowania i rozdania nagród X edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego ?Bezpieczny Pierwszak?. Konkurs organizuje WORD we Włocławku oraz Szkoła Podstawowa nr 3 we Włocławku.

Celem konkursu jest propagowanie bezpiecznych zachowań na drodze wśród najmłodszych uczestników oraz kształtowanie nawyków przestrzegania zasad i przepisów ruchu drogowego.

W br. do konkursu przystąpiło 17 szkół, z których wpłynęło 280 prac. Do finału zakwalifikowano 39 prac. Dzieci miały za zadanie wykonać pracę plastyczną, album lub makietę. Właśnie w tej ostatniej kategorii wyróżnienie zdobył uczeń naszej szkoły z kl. Ib Stanisław Baldys. Otrzymał cenne nagrody w postaci gry elektronicznej ?Znaki drogowe? i samochodu na baterie.

Zachęcamy przyszłorocznych pierwszaków do udziału w konkursie. Gratuluję wszystkim nagrodzonym

wych. kl. Ib Iwona Mańkowska

http://www.mmwloclawek.pl/fotogaleria/x-edycja-miedzyszkolnego-konkursu-plastycznego-bezpieczny-pierwszak-2014

 


Ślubowanie klas I


 

SKŁADY DRUŻYNY

Kacper Malewski  (bramkarz)

Kacper Nowakowski

Bartosz Walczak

Bartosz Drzewiecki

Aleksander Ciesielski

Patryk Banasiak

Dawid Miłowski

Kamil Nawrocki

Norbert Muszyński


 

?Z poprawną polszczyzną na co dzień? pod Patronatem KNP przy Polskiej Akademii Nauk.


Kategoria IV (kl. 4.)

 Kategoria V (kl. 5.)

Kategoria VI (kl. 6.)

Kl. IV b

1.      Sandra Drzewiecka
2.      Amelia Malon

Kl. IV c

1.       Agnieszka Wilkowska
2.      Oliwia Golasińska
3.       Anna Wąsik
4.       Marta Jagodzińska
5.       Michalina Gralak
6.       Wiktoria Kosowska
7.       Damian Markowski
8.      Szymon Cholewiński
9.      Aleksandra Błoch

 

Kl. Vb

1.      Dawid Miłowski
2.      Adrian Węgielewski

Kl. V c

1.      Wiktoria Dalak
2.      Żaneta Żurańska

 

Kl. VI a

1.      Aniela Nijak
2.      Sebastian Nowak
3.      Wiktoria Drzewiecka
4.      Marta Sobieraj
5.      Kacper Nowakowski

Kl. VIb

1.      Patryk Banasiak
2.      Dominik Danelski
3.      Gabriela Dzięcielewska
4.      Olga Idczak

Kl. VI c

1.      Aleksandra Piechocka
2.      Dominika Drubkowska


Szkolny organizator konkursu:

Anna Bet 

Nauczyciele wspomagający:

Barbara Pałczyńska

Małgorzata Parada


15 października 2014 r. o godz. 14.00 odbyły się w naszej szkole eliminacje

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego zorganizowanego przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

 

Oto lista uczestników:

Lp.

Nazwisko i imiona ucznia

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego ucznia  do konkursu

1.

Drzewiecka Wiktoria

VI a

Anna Bet

2.

Nijak Aniela

VI a

3.

Nowakowski Kacper

VI a

4.

Polaszewska Justyna Katarzyna

VI a

5.

Rosińska Nina Patrycja

VI a

6.

Sieradzka Zofia Magdalena

VI a

7.

Sobieraj Marta

VI a

8.

Banasiak Patryk

VI b

Małgorzata Parada

9.

Danelski Dominik Krystian

VI b

10.

Dzięcielewska Gabriela

VI b

11.

Grabowska Kinga

VI b

12.

Idczak Olga

VI b

13.

Miłowska Martyna

VI b

14.

Wilkowska Paulina

VI b

15.

Ciesielski Jakub

VI c

Barbara Pałczyńska

16.

Głuszkowski Szymon

VI c

17.

Jaroszewski Jakub

VI c

18.

Piechocka Aleksandra

VI c

19.

Szmudzińska Alicja

VI c

Uczniowie zmierzyli się z testem sprawdzającym wiadomości z zakresu ortografii i nauki o języku.

 

Do etapu rejonowego awansowały uczennice: Zofia Sieradzka i Kinga Grabowska.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!


W dniu 21.10.2014 r. w Starostwie Powiatowym we Włocławku odbyło się podsumowanie  współzawodnictwa sportowego w ramach  Igrzysk Młodzieży Szkolnej za rok szkolny 2013/2014.

Aniela Nijak, Gabriela Dzięcielewska, Kacper Nowakowski i Norbert Muszyński odebrali dyplomy i puchary za zdobycie pierwszego miejsca w kategorii dziewcząt i chłopców.

 http://promocjewloclawskie.pl/miasto-wloclawek/w-starostwie-powiatowym-we-wloclawku-podsumowano-sportowy-rok-szkolny


SKŁADY DRUŻYNY

Kacper Malewski  (bramkarz)

Kacper Nowakowski

Norbert Muszyński

Bartosz Walczak

Kacper Perliński

Aleksander Ciesielski

Patryk Banasiak

Dawid Miłowski

Jakub Kucharski

Damian Szmygel

 


 

W bieżącym roku szkolnym rozpoczęliśmy rywalizację sportową biorąc udział w V Turnieju  Piłki  Nożnej o Puchar Donalda Tuska.

W kategorii dziewcząt młodszych jak i chłopców zajęliśmy  I miejsce

SKŁADY DRUŻYN

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

Julia Stasiak

Sebastian Piasecki

Marta Jagodzińska

Jakub Kwaśniewski

Julia Tylczyńska

Jakub Kucharski

Marlena Michalak

Aleksander Ciesielski

Alicja Biernacka

Patryk  Zdzienicki

Laura Wojdak

Dawid Miłowski

Paulina Piasecka

Bartosz Jaroszewski

Wiktoria Drubkowska

Mateusz Lewandowski

Małgorzata Bazelewska

Jakub Trafny

Sylwia Kotlińska

Miłosz Kołodziejski


13.10.2014

Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowali wychowawcy klas II i IV. W programie artystycznym uczniowie przekazali życzenia i podziękowania wszystkim pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym zaproszonym emerytom - nauczycielom. Pani dyrektor oficjalnie pożegnała również byłą przewodniczącą Rady Rodziców - panią Bożenę Biernacką oraz powitała obecną przewodniczącą Rady Rodziców  panią Ewę Biernacką.

 

 

Dzień Edukacji Narodowej


SKŁADY DRUŻYNY

Kacper Nowakowski   (bramkarz)

Norbert Muszyński

Bartosz Walczak

Kacper Malewski

Kacper Perliński

Patryk Banasiak

Mateusz Wojdak

Jarosław Antczak

Dawid Sadowski

Aleksander Ciesielski


 

Joomla templates by a4joomla