Phoca Gallery Menu Module

Phoca Gallery Image Module

102_6760.JPG102_6762.JPG102_6764.JPG102_6765.JPG102_6766.JPG102_6767.JPG102_6770.JPG102_6771.JPG102_6775.JPG

 Lp.

 Nazwisko i imię nauczyciela

 Nauczane przedmioty,

funkcja

1.

Bąk Elżbieta

? dyrektor szkoły,
? rewalidacja indywidualna;
? nauczanie indywidualne;

2.

Adamczewska Aneta

? wychowanie przedszkolne;

3.

Bet Anna

? język polski;
? rewalidacja indywidualna;
? nauczanie indywidualne;

4.

Chrut Sławomir

? informatyka/zajęcia komputerowe;
? technika;
? nauczanie indywidualne;

5.

Dąbrowska Małgorzata

? wychowanie przedszkolne;
? rewalidacja indywidualna;

6.

Degórska Barbara

? wychowawca świetlicy,
? religia oddziały przedszkolne;

7.

Grabowska Marzena

? edukacja wczesnoszkolna;
? rewalidacja indywidualna;

8.

Graczyk Izabela

 

9.

Kawczyński Kamil

? terapia logopedyczna;
? rewalidacja indywidualna;

10.

Kawka Robert

? plastyka;
? muzyka;

11.

Koralewska Elżbieta

? edukacja wczesnoszkolna;
? rewalidacja indywidualna;

12.

Kostecka Małgorzata

? edukacja wczesnoszkolna;

13.

Królewicz Magdalena

? edukacja wczesnoszkolna;
? rewalidacja indywidualna;

14.

Kubiak Barbara

? pedagog szkolny;
? rewalidacja indywidualna/terapia logopedyczna;

15.

Kucharska Dorota

? matematyka kl. IV ? VI;

16.

Leśniewska Magdalena

? język angielski;
? j. angielski oddziały  przedszkolne;

17.

Lewandowska Zofia

? religia;

18.

Lubińska Anna

? matematyka;
? nauczanie indywidualne;

19.

Łojewska Beata

? biblioteka;

20.

Mańkowska Iwona

? edukacja wczesnoszkolna;
? rewalidacja indywidualna;

21.

Mielczarek Magdalena

 

22.

Nowakowska Barbara

? wychowanie przedszkolne;
?indywidualne obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne;

23.

Nowakowska Małgorzata

? historia;
? rewalidacja indywidualna;
? nauczanie indywidualne;

24.

Osiński Roman

? wychowanie fizyczne;
? zajęcia fakultatywne  - chłopcy;

25.

Pałczyńska Barbara

? język polski,
? rewalidacja indywidualna;

26.

Panowicz Iwona

? religia;
? rewalidacja indywidualna;

27.

Parada Małgorzata

? język polski;
? rewalidacja indywidualna;

28.
29.

Parecka Maria
wz. Marciniak Karolina

? wychowanie przedszkolne;

30.

Pakulska Elżbieta

? język niemiecki;
? nauczanie indywidualne;

31.

Płachecki Bartłomiej

? wychowawca świetlicy;

32.

Pogorzelska Ewa

? edukacja wczesnoszkolna;
? nauczanie indywidualne;

33.

Radzińska Halina

? wychowawca świetlicy;

34.

Rochnowska Grażyna

? przyroda;
? geografia;
? technika;

35.

Skoczylas Alina

? wychowawca świetlicy;
? nauczanie indywidualne;

36.

Sosin Katarzyna

? wychowanie fizyczne;
? zajęcia fakultatywne - dziewczynki;

37.

Śledzińska Sylwia

? edukacja wczesnoszkolna;
? nauczanie indywidualne;

38.

Wałęsa Ewa

? język angielski;
? nauczanie indywidualne;

39.

Wiśniewska Elżbiet

? kierownik świetlicy;
? wychowawca świetlicy;

40.

Wojciechowska Dorota

? biblioteka;
? nauczanie indywidualne;

41.

Wojciechowska Jadwiga

? edukacja wczesnoszkolna,
? rewalidacja indywidualna;

42.

Ziółkowska Agnieszka

? edukacja wczesnoszkolna;
? rewalidacja indywidualna;

43.

Bąk Rafał

? wychowanie do życia w rodzinie;
? doradztwo zawodowe;

44.

Bulińska Beata

? biologia;
? nauczanie indywidualne;

45.

Duszyńska Katarzyna

? fizyka;
? nauczanie indywidualne;

46.

Dylewska Barbara

? nauczanie indywidualne;
? rewalidacja indywidualna;

Joomla templates by a4joomla