Phoca Gallery Menu Module

Phoca Gallery Image Module

102_6760.JPG102_6762.JPG102_6764.JPG102_6765.JPG102_6766.JPG102_6767.JPG102_6770.JPG102_6771.JPG102_6775.JPG
Miesiąc

Uroczystości szkolne

IX 1.Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

X

1.Dzień  Edukacji Narodowej

2.Ślubowanie klas I

XI

1. Święto Niepodległości – Dzień Patrona Szkoły

XII 

1.Święta Bożego Narodzenia

I

1.Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 

III

1.Dzień Kobiet/Dzień Mężczyzny

2.Powitanie Wiosny

IV

1.Wielkanoc

2.Tydzień Kultury Zdrowotnej

3.Rekolekcje

V

1.Rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

VI

1. Apel „O nich- dla nich”

2.Uroczyste zakończenie roku szkolnego

IX

1.Dekoracje i śpiew na rozpoczęcie nowego roku 2019/2020


 

18.04.2018; 19.04.2018; 20.04.2018; 30.04.2018; 04.05.2018; 01.06.2018


 

01.11.2017; 11.11.2017; 01.05.2018; 02.05.2018; 03.05.2018; 31.05.2018


 

Lp.

Nazwisko i imię pracownika

Zajmowane stanowisko

1.

Milewska Anna

? sekretarz szkoły;

2.

Arciszewska Helena

? intendent;

3.

Krempczyński Tadeusz

? palacz;

4.

Barański Andrzej

? woźny;

5.

Andrzejewska Barbara

? sprzątaczka;

6.

Lubińska Helena

? sprzątaczka;

7.

Głuszkowska Elżbieta

? sprzątaczka

8.

Krupińska Ewa

? sprzątaczka;

9.

Wieszczyczyk Renata

? sprzątaczka;

10.

Dolatowska Janina

? pomoc kuchenna;

11.

Krzyżanowicz Irena

? pomoc kuchenna;

12.

Woźniak Agnieszka

? pomoc kuchenna;


 

 Lp.

 Nazwisko i imię nauczyciela

 Nauczane przedmioty,

funkcja

1.

Bąk Elżbieta

? dyrektor szkoły,
? rewalidacja indywidualna;
? nauczanie indywidualne;

2.

Adamczewska Aneta

? wychowanie przedszkolne;

3.

Bet Anna

? język polski;
? rewalidacja indywidualna;
? nauczanie indywidualne;

4.

Chrut Sławomir

? informatyka/zajęcia komputerowe;
? technika;
? nauczanie indywidualne;

5.

Dąbrowska Małgorzata

? wychowanie przedszkolne;
? rewalidacja indywidualna;

6.

Degórska Barbara

? wychowawca świetlicy,
? religia oddziały przedszkolne;

7.

Grabowska Marzena

? edukacja wczesnoszkolna;
? rewalidacja indywidualna;

8.

Graczyk Izabela

 

9.

Kawczyński Kamil

? terapia logopedyczna;
? rewalidacja indywidualna;

10.

Kawka Robert

? plastyka;
? muzyka;

11.

Koralewska Elżbieta

? edukacja wczesnoszkolna;
? rewalidacja indywidualna;

12.

Kostecka Małgorzata

? edukacja wczesnoszkolna;

13.

Królewicz Magdalena

? edukacja wczesnoszkolna;
? rewalidacja indywidualna;

14.

Kubiak Barbara

? pedagog szkolny;
? rewalidacja indywidualna/terapia logopedyczna;

15.

Kucharska Dorota

? matematyka kl. IV ? VI;

16.

Leśniewska Magdalena

? język angielski;
? j. angielski oddziały  przedszkolne;

17.

Lewandowska Zofia

? religia;

18.

Lubińska Anna

? matematyka;
? nauczanie indywidualne;

19.

Łojewska Beata

? biblioteka;

20.

Mańkowska Iwona

? edukacja wczesnoszkolna;
? rewalidacja indywidualna;

21.

Mielczarek Magdalena

 

22.

Nowakowska Barbara

? wychowanie przedszkolne;
?indywidualne obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne;

23.

Nowakowska Małgorzata

? historia;
? rewalidacja indywidualna;
? nauczanie indywidualne;

24.

Osiński Roman

? wychowanie fizyczne;
? zajęcia fakultatywne  - chłopcy;

25.

Pałczyńska Barbara

? język polski,
? rewalidacja indywidualna;

26.

Panowicz Iwona

? religia;
? rewalidacja indywidualna;

27.

Parada Małgorzata

? język polski;
? rewalidacja indywidualna;

28.
29.

Parecka Maria
wz. Marciniak Karolina

? wychowanie przedszkolne;

30.

Pakulska Elżbieta

? język niemiecki;
? nauczanie indywidualne;

31.

Płachecki Bartłomiej

? wychowawca świetlicy;

32.

Pogorzelska Ewa

? edukacja wczesnoszkolna;
? nauczanie indywidualne;

33.

Radzińska Halina

? wychowawca świetlicy;

34.

Rochnowska Grażyna

? przyroda;
? geografia;
? technika;

35.

Skoczylas Alina

? wychowawca świetlicy;
? nauczanie indywidualne;

36.

Sosin Katarzyna

? wychowanie fizyczne;
? zajęcia fakultatywne - dziewczynki;

37.

Śledzińska Sylwia

? edukacja wczesnoszkolna;
? nauczanie indywidualne;

38.

Wałęsa Ewa

? język angielski;
? nauczanie indywidualne;

39.

Wiśniewska Elżbiet

? kierownik świetlicy;
? wychowawca świetlicy;

40.

Wojciechowska Dorota

? biblioteka;
? nauczanie indywidualne;

41.

Wojciechowska Jadwiga

? edukacja wczesnoszkolna,
? rewalidacja indywidualna;

42.

Ziółkowska Agnieszka

? edukacja wczesnoszkolna;
? rewalidacja indywidualna;

43.

Bąk Rafał

? wychowanie do życia w rodzinie;
? doradztwo zawodowe;

44.

Bulińska Beata

? biologia;
? nauczanie indywidualne;

45.

Duszyńska Katarzyna

? fizyka;
? nauczanie indywidualne;

46.

Dylewska Barbara

? nauczanie indywidualne;
? rewalidacja indywidualna;

 Lp.

 Klasa

 Wychowawca

Sala

1.

0a 

p. Nowakowska Barbara

1

2.

0b

p. Parecka Maria
wz. Marciniak Karolina

1

3.

0c

p. Adamczewska Aneta

3

p. Dąbrowska Małgorzata

4.

Ia

p. Mańkowska Iwona

2

5.

Ib

p. Grabowska Marzena

4

6. 

Ic

p. Królewicz Magdalena

20

7.

IIa

p. Koralewska Elżbieta

21

8.

IIb

p. Ziółkowska Agnieszka

2

9.

IIIa

p. Kostecka Małgorzata

18

10.

IIIb

p. Wojciechowska Jadwiga

18

11.

IIIc

p. Pogorzelska Ewa

19

12.

IIId

p. Śledzińska Sylwia

19

13.

IVa 

p. Rochnowska Grażyna

29

14.

IVb

p. Kucharska Dorota

23

17.

Va 

p. Sosin Katarzyna

34

18.

Vb 

p. Osiński Roman

31

19.

Vc 

p. Parada Małgorzata

26

20.

VIa 

p. Nowakowska Małgorzata

27

21.

VIb 

p. Bet Anna

28

22.

VIc

p. Pałczyńska Barbara

28

23.

VIIa

p. Lubińska Anna

35

24.

--

p. Leśniewska Magdalena

32


 

 Miesiąc

 Uroczystości szkolne

   IX

 1.Rozpoczęcie roku szkolnego

   X

 1.Dzień Edukacji Narodowej

 2.Ślubowanie klas I

   XI

 1. Święto Niepodległości ? Dzień Patrona Szkoły

   XII

 1.Święta Bożego Narodzenia

   I

 1.Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

   III

   IV

 1.Dzień Kobiet/Dzień Mężczyzny

 2.Powitanie Wiosny

 3.Wielkanoc

 4.Tydzień Kultury Zdrowotnej

 5.Rekolekcje

   V

 1.Rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

   VI

 1, Apel- ?O nich ? dla nich?

 2.Uroczyste zakończenie roku szkolnego

   IX

 1.Dekoracje i śpiew na rozpoczęcie nowego roku 2017/2018


 

14.10.2016; 31.10.2016; 02.05.2017; 04.05.2017; 05.05.2017; 16.06.2017 r.


 

01.11.2016; 11.11.2016; 06.01.2017; 01.05.2017;03.05.2017; 15.06.2017 r.


 

 Lp.   Nazwisko i imię pracownika  Zajmowane stanowisko
 1.  Milewska Anna  ? sekretarz szkoły; 
 2.  Arciszewska Helena  ? intendent; 
 3.  Krempczyński Tadeusz  ? palacz, konserwator; 
 4.  Barański Andrzej  ? woźny; 
 5.  Andrzejewska Barbara  ? sprzątaczka; 
 6.  Lubińska Helena  ? sprzątaczka; 
 7.  Głuszkowska Elżbieta  ? sprzątaczka; 
 8.  Krupińska Ewa  ? sprzątaczka; 
 9.  Wieszczyczyk Renata  ? sprzątaczka; 
 10.  Dolatowska Janina  ? pomoc kuchenna; 
 11.  Krzyżanowicz Irena  ? pomoc kuchenna; 
 12.  Woźniak Agnieszka  ? pomoc kuchenna; 
Lp.  Nazwisko i imię nauczyciela Nauczane przedmioty, funkcja
1. Bąk Elżbieta ? dyrektor szkoły,? rewalidacja indywidualna;
2. Adamczewska Aneta ? wychowanie przedszkolne;
3. Bet Anna ? język polski,? rewalidacja indywidualna;
4. Chrut Sławomir ? zajęcia komputerowe kl.IV?VI;
5. Dąbrowska Małgorzata ? wychowanie przedszkolne;
6. Degórska Barbara ? wychowawca świetlicy,? religia oddz. przedszkol. a,b,c,;
7. Grabowska Marzena ? edukacja wczesnoszkolna;? rewalidacja indywidualna;
8. Graczyk Izabela ? przyroda kl. IV ? VI;
9. Kawczyński Kamil ? terapia logopedyczna;? rewalidacja indywidualna;
10. Kawka Robert ? plastyka,? muzyka,? nauczanie indywidualne;
11. Koralewska Elżbieta ? edukacja wczesnoszkolna,? rewalidacja indywidualna;
12. Kostecka Małgorzata ? edukacja wczesnoszkolna,? zajęcia z języka polskiego dla dzieci powracających z zagranicy;
13. Królewicz Magdalena ? edukacja wczesnoszkolna,? zajęcia z języka polskiego dla dzieci powracających z zagranicy,? rewalidacja indywidualna;
14. Kubiak Barbara ? pedagog szkolny,? rewalidacja indywidualna;
15. Kucharska Dorota ? matematyka kl. IV ? VI;
16. Leśniewska Magdalena wz Kosmecka Milena ? język angielski kl. I?III,? nauczanie indywidualne;? j. angielski oddz.przedszkol.a,b,c;
17. Lewandowska Zofia ? religia kl. IV ? VI;
18. Lubińska Anna ? matematyka kl. IV ? V;
19. Łojewska Beata ? biblioteka;
20. Mańkowska Iwona ? edukacja wczesnoszkolna,? rewalidacja indywidualna;
21. Mielczarek Magdalena ? wychowawca świetlicy;
22. Nowakowska Barbara ? wychowanie przedszkolne,? rewalidacja indywidualna;
23. Nowakowska Małgorzata ? historia i nauka o społeczeństwie? rewalidacja indywidualna,? nauczanie indywidualne;
24. Osiński Roman ? wychowanie fizyczne;
25. Pałczyńska Barbara ? język polski,? rewalidacja indywidualna;
26. Panowicz Iwona ? religia kl. I ? III,? rewalidacja indywidualna;
27. Parada Małgorzata ? język polski,? rewalidacja indywidualna;
28. Parecka Maria ? wychowanie przedszkolne;
29. Pakulska Elżbieta ? język niemiecki kl. IV ? VI;
30. Płachecki Bartłomiej ? wychowawca świetlicy;
31. Pogorzelska Ewa ? edukacja wczesnoszkolna;
32. Radzińska Halina ? wychowawca świetlicy;
33. Rochnowska Grażyna ? przyroda kl. IV ? VI,? zajęcia techniczne;
34. Skoczylas Alina ? wychowawca świetlicy;
35. Sosin Katarzyna ? wychowanie fizyczne;
36. Śledzińska Sylwia ? edukacja wczesnoszkolna;
37. Wałęsa Ewa wz Rewers Donata ? język angielski kl. IV?VI; 
38. Wiśniewska Elżbieta ? kierownik świetlicy,? wychowawca świetlicy;
39. Wojciechowska Dorota ? biblioteka;
40. Wojciechowska Jadwiga ? edukacja wczesnoszkolna,? rewalidacja indywidualna;
41.  Ziółkowska Agnieszka  ? edukacja wczesnoszkolna,? rewalidacja indywidualna;
42. Dylewska Barbara ? rewalidacja indywidualna,? nauczanie indywidualne;
43. Marciniak Karolina ? rewalidacja indywidualna,? nauczanie indywidualne;
44. Jaroniewska Jolanta ? zajęcia komputerowe kl.II;
45. Grabowski Tomasz ? zajęcia komputerowe kl.III;
46. Bąk Rafał ? wychowanie do życia w rodzinie;

 

 Lp.  Klasa Wychowawca Sala
 1. 0a  p. Parecka Maria 1
 2. 0b  p. Nowakowska Barbara 1
 3. 0c   p. Adamczewska Aneta 3
 p. Dąbrowska Małgorzata
 5. Ia  p. Koralewska Elżbieta 21
 6. Ib  p. Ziółkowska Agnieszka 2
 7. IIa  p. Kostecka Małgorzata 18
 8. IIb  p. Wojciechowska Jadwiga 18
 9. IIc  p. Pogorzelska Ewa 19
 10. IId  p. Śledzińska Sylwia 19
 11. IIIa  p. Grabowska Marzena 4
 12. IIIb  p. Mańkowska Iwona 4
 13. IIIc  p. Królewicz Magdalena 20
 14. IVa  p. Sosin Katarzyna 34
 15. IVb  p. Osiński Roman 31
 16. IVc  p. Parada Małgorzata 26
 17. Va  p. Nowakowska Małgorzata 27
 18. Vb  p. Bet Anna 28
 19. Vc  p. Pałczyńska Barbara 28
 20. VIa  p. Kucharska Dorota 23
 21. VIb  p. Lubińska Anna 35
 22. VIc  p. Graczyk Izabela 29

 

1.

Rozpoczęcie rocznych zajęć

dydaktyczno-wychowawczych

 

1 września 2015 r.

(podstawa prawna:§ 2 ust. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej  i Sportu z dnia
18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego ? Dz. U. Nr 46, poz. 432, z późn. zm.)

 

2.

Zimowa przerwa świąteczna

 

23 ? 31 grudnia 2015 r.

(podstawa prawna:§ 3 ust. 1 pkt 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia

 18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego ? Dz. U. Nr 46, poz. 432, z późn. zm.)

 

3.

Ferie zimowe

 

18 ? 31 stycznia 2016 r.

województwa: Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Wielkopolskie

(podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia

 18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego ? Dz. U. Nr 46, poz. 432, z późn. zm.)

 

4.

Wiosenna przerwa świąteczna

 

24 ? 29 marca 2016 r.

(podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia

18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku

szkolnego ? Dz. U. Nr 46, poz. 432, z późn. zm.)

 

5.

Sprawdzian przeprowadzany
w ostatnim roku nauki w szkole podstawowej:

a) w szkołach podstawowych

 

 

b) dodatkowy termin sprawdzianu

w szkołach wymienionych w lit. a

 

 

ustali dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

 

05 kwietnia 2016 r.

 

 

 czerwiec 2016 r.

(podstawa prawna:§ 33 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 kwietnia 2007 r.

 w sprawie warunków  i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy oraz przeprowadzania sprawdzianów i egzaminów

w szkołach publicznych - Dz. U. Nr 83, poz. 562,

z późn. zm.)

 

6.

Zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych

 

24 czerwca 2016 r.

(podstawa prawna:§ 2 ust. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia
18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego ? Dz. U. Nr 46, poz. 432, z późn. zm.)

 

7.

Ferie letnie

 

25 czerwca - 31 sierpnia 2016 r.

(podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 4 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia
18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego ? Dz. U. Nr 46, poz. 432, z późn. zm)

Dni wolne ustawowo od zajęć dydaktyczno-wychowawczych:


? 01.11.2015; 11.11.2015; 06.01.2016; 01.05.2016;03.05.2016; 26.05.2016 r.

 

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych z realizacją zajęć opiekuńczo-wychowawczych :


? 14.10.2015; 10.11.2015; 04,05.01.2016; 05.04.2016; 02.05.2016; 27.05.2016r.


1. Zespół ds. ewaluacji Statutu Szkoły

p. Małgorzata Parada ? przewodniczący

p. Ewa Wałęsa

p. Iwona Mańkowska

 

1. Szkolny zespół nauczycieli wychowania przedszkolnego

p. Maria Parecka ? przewodniczący

p. Barbara Nowakowska

p. Aneta Adamczewska

p. Małgorzata Dąbrowska

p. Barbara Degórska

Joomla templates by a4joomla