Phoca Gallery Menu Module

Phoca Gallery Image Module

102_6760.JPG102_6762.JPG102_6764.JPG102_6765.JPG102_6766.JPG102_6767.JPG102_6770.JPG102_6771.JPG102_6775.JPG
Lp.  Nazwisko i imię nauczyciela Nauczane przedmioty, funkcja
1. Bąk Elżbieta ? dyrektor szkoły,? rewalidacja indywidualna;
2. Adamczewska Aneta ? wychowanie przedszkolne;
3. Bet Anna ? język polski,? rewalidacja indywidualna;
4. Chrut Sławomir ? zajęcia komputerowe kl.IV?VI;
5. Dąbrowska Małgorzata ? wychowanie przedszkolne;
6. Degórska Barbara ? wychowawca świetlicy,? religia oddz. przedszkol. a,b,c,;
7. Grabowska Marzena ? edukacja wczesnoszkolna;? rewalidacja indywidualna;
8. Graczyk Izabela ? przyroda kl. IV ? VI;
9. Kawczyński Kamil ? terapia logopedyczna;? rewalidacja indywidualna;
10. Kawka Robert ? plastyka,? muzyka,? nauczanie indywidualne;
11. Koralewska Elżbieta ? edukacja wczesnoszkolna,? rewalidacja indywidualna;
12. Kostecka Małgorzata ? edukacja wczesnoszkolna,? zajęcia z języka polskiego dla dzieci powracających z zagranicy;
13. Królewicz Magdalena ? edukacja wczesnoszkolna,? zajęcia z języka polskiego dla dzieci powracających z zagranicy,? rewalidacja indywidualna;
14. Kubiak Barbara ? pedagog szkolny,? rewalidacja indywidualna;
15. Kucharska Dorota ? matematyka kl. IV ? VI;
16. Leśniewska Magdalena wz Kosmecka Milena ? język angielski kl. I?III,? nauczanie indywidualne;? j. angielski oddz.przedszkol.a,b,c;
17. Lewandowska Zofia ? religia kl. IV ? VI;
18. Lubińska Anna ? matematyka kl. IV ? V;
19. Łojewska Beata ? biblioteka;
20. Mańkowska Iwona ? edukacja wczesnoszkolna,? rewalidacja indywidualna;
21. Mielczarek Magdalena ? wychowawca świetlicy;
22. Nowakowska Barbara ? wychowanie przedszkolne,? rewalidacja indywidualna;
23. Nowakowska Małgorzata ? historia i nauka o społeczeństwie? rewalidacja indywidualna,? nauczanie indywidualne;
24. Osiński Roman ? wychowanie fizyczne;
25. Pałczyńska Barbara ? język polski,? rewalidacja indywidualna;
26. Panowicz Iwona ? religia kl. I ? III,? rewalidacja indywidualna;
27. Parada Małgorzata ? język polski,? rewalidacja indywidualna;
28. Parecka Maria ? wychowanie przedszkolne;
29. Pakulska Elżbieta ? język niemiecki kl. IV ? VI;
30. Płachecki Bartłomiej ? wychowawca świetlicy;
31. Pogorzelska Ewa ? edukacja wczesnoszkolna;
32. Radzińska Halina ? wychowawca świetlicy;
33. Rochnowska Grażyna ? przyroda kl. IV ? VI,? zajęcia techniczne;
34. Skoczylas Alina ? wychowawca świetlicy;
35. Sosin Katarzyna ? wychowanie fizyczne;
36. Śledzińska Sylwia ? edukacja wczesnoszkolna;
37. Wałęsa Ewa wz Rewers Donata ? język angielski kl. IV?VI; 
38. Wiśniewska Elżbieta ? kierownik świetlicy,? wychowawca świetlicy;
39. Wojciechowska Dorota ? biblioteka;
40. Wojciechowska Jadwiga ? edukacja wczesnoszkolna,? rewalidacja indywidualna;
41.  Ziółkowska Agnieszka  ? edukacja wczesnoszkolna,? rewalidacja indywidualna;
42. Dylewska Barbara ? rewalidacja indywidualna,? nauczanie indywidualne;
43. Marciniak Karolina ? rewalidacja indywidualna,? nauczanie indywidualne;
44. Jaroniewska Jolanta ? zajęcia komputerowe kl.II;
45. Grabowski Tomasz ? zajęcia komputerowe kl.III;
46. Bąk Rafał ? wychowanie do życia w rodzinie;

 

Joomla templates by a4joomla