Phoca Gallery Menu Module

Phoca Gallery Image Module

102_6760.JPG102_6762.JPG102_6764.JPG102_6765.JPG102_6766.JPG102_6767.JPG102_6770.JPG102_6771.JPG102_6775.JPG

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczane przedmioty,

funkcja

1.

Bąk Elżbieta

? dyrektor szkoły,

? nauczanie indywidualne,

? rewalidacja indywidualna;

2.

Adamczewska Aneta

? wychowanie przedszkolne,

? rewalidacja indywidualna;

3.

Bet Anna

? język polski,

? wychowanie do życia w rodzinie;

4.

Chrut Sławomir

? informatyka,

? nauczanie indywidualne;

5.

Dąbrowska Małgorzata

? wychowanie przedszkolne;

6.

Degórska Barbara

? wychowawca świetlicy,

? religia oddz. przedszkol. a,b,c,d;

7.

Grabowska Marzena

? edukacja wczesnoszkolna;

? rewalidacja indywidualna;

8.

Graczyk Izabela

? przyroda kl. IV ? VI;

9.

Kawczyński Kamil

? terapia logopedyczna;

10.

Kawka Robert

? plastyka,

? muzyka,

? nauczanie indywidualne;

11.

Koralewska Elżbieta

? edukacja wczesnoszkolna,

? rewalidacja indywidualna,

? nauczanie indywidualne;

12.

Kostecka Małgorzata

? edukacja wczesnoszkolna;

? nauczanie indywidualne;

13.

Królewicz Magdalena

? edukacja wczesnoszkolna,

? nauczanie indywidualne;

14.

Kubiak Barbara

? pedagog szkolny,

? rewalidacja indywidualna;

15.

Kucharska Dorota

? matematyka kl. IV ? VI;

16.

Kujawska Elżbieta

wz Śledzińska Sylwia

? edukacja wczesnoszkolna,

? nauczanie indywidualne;

17.

Leśniewska Magdalena

? język angielski kl. I?III,

? nauczanie indywidualne;

? j. angielski oddz. przedszkol. a,b,c,d;

18.

Lewandowska Zofia

? religia kl. IV ? VI;

19.

Lubińska Anna

wz Daria Tylczyńska

? matematyka kl. IV ? V;

20.

Łojewska Beata

? biblioteka;

21.

Mańkowska Iwona

? edukacja wczesnoszkolna,

? nauczanie indywidualne;

22.

Mazurek Barbara

? edukacja wczesnoszkolna,

? nauczanie indywidualne;

23.

Mielczarek Magdalena

? wychowawca świetlicy;

24.

Nowakowska Barbara

? wychowanie przedszkolne,

?indywidualne obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne;

25.

Nowakowska Małgorzata

? historia,

? rewalidacja indywidualna,

? nauczanie indywidualne;

26.

Osiński Roman

? wychowanie fizyczne;

27.

Pałczyńska Barbara

? język polski,

? rewalidacja indywidualna;

28.

Panowicz Iwona

? religia kl. I ? III;

29.

Parada Małgorzata

? język polski,

? rewalidacja indywidualna;

30.

Parecka Maria

? wychowanie przedszkolne;

31.

Pakulska Elżbieta

? język niemiecki kl. IV ? VI;

32.

Płachecki Bartłomiej

? wychowawca świetlicy;

33.

Pogorzelska Ewa

? edukacja wczesnoszkolna,

? nauczanie indywidualne;

34.

Radzimska Halina

? wychowawca świetlicy;

35.

Rochnowska Grażyna

? przyroda kl. IV ? VI,

? technika;

36.

Skoczylas Alina

? wychowawca świetlicy;

37.

Sosin Katarzyna

? wychowanie fizyczne;

38.

Wałęsa Ewa

wz Rewers Donata

? język angielski kl. IV?VI;

39.

Wiśniewska Elżbieta

? kierownik świetlicy,

? wychowawca świetlicy;

40.

Wojciechowska Dorota

? biblioteka;

41.

Wojciechowska Jadwiga

? edukacja wczesnoszkolna,

? rewalidacja indywidualna;

42.

Ziółkowska Agnieszka

wz Sosińska Agata

? edukacja wczesnoszkolna;


Joomla templates by a4joomla